Останні

Більше новин

Популярні

Більше новин

Коментують

Більше новин
Донька чиновника Міноборони розкидала жалобні квіти, покладені до Дня перемоги над нацизмом

Відео дівчина розмістила у соцмережі, проте згодом видалила зі своєї сторінки.

У Мережі розповсюдили відео, на якому двоє дівчат серед ночі розкидали гвоздики з місця вшанування жертв Другої світової війни.

Короткий ролик в своєму Instagram розповсюдила користувач Ніка Краснопольська. Зі словами “Олю, все до твоїх ніг” дівчина жбурнула букет в бік подруги. Це відео з її профілю скопіював паблік “Київ Оперативний”.

Хтось у цей день святкує, у когось - жалоба, але ось це просто виходить за будь-які рамки нормальної людини. Що буде далі? Справляння природніх потреб на могилах?

Опубліковано Киев Оперативный Четвер, 9 травня 2019 р.

Користувачів це відео обурило - дівчат звинуватили у недолугості та поганому вихованні.

Як вдалось з’ясувати ТСН з відкритих джерел, батько дівчини працює у Міноборони - заступником начальника відділу департаменту. А матір дівчини працює у Міністерстві охорони здоров’я, сама Ніка працювала фармацевтом у аптеці. Відео зі своєї сторінки вона вже видалила.

ВідеоВід вшанування до абсурду: як у Києві пройшли акції до Дня перемоги над нацизмом

За перемогу у Другій світовій сьогодні у столиці дякували не лише ветеранам. Згадували Бога і Сталіна, збиралися на платні мітинги, несли світлини героїв коміксів, піснею про "Катюшу" намагалися перекричати гімн України, і ледве не билися. Про День пам'яті та день Перемоги, під час якого так важко досягти примирення – у сюжеті.  

Від вшанування до абсурду: як у Києві пройшли акції до Дня перемоги над нацизмом

Залиште свій коментар

Вибір редакції