Останні

Більше новин

Популярні

Більше новин

Коментують

Більше новин
Дружина актора "Сватів-6" винуватить себе у розголосі побиття: Репост з його сторінки зробила я

Олена Савченко записала відеозвернення.

Дружина актора серіалу "Свати-6" В'ячеслава Кошелєва Олена Савченко, яку той звіряче побив і виставив фото з побоями на загал, приголомшила заявою.

Жінка передала "ТСН" відеозвернення. У ньому вона заявила, що шкодує про розголос ситуації. Савченко також шкодує про те, що наслідки для В'ячеслава Кошелєва стали такими суттєвими.

ВідеоДружина актора "Сватів-6" винуватить себе у розголосі побиття

Олена Савченко записала відеозвернення - вона шкодує про розголос ситуації та про те, що наслідки для В'ячеслава Кошелєва стали такими суттєвими.

Дружина актора "Сватів-6" винуватить себе у розголосі побиття

Нагадаємо, що наприкінці серпня Мережу облетіли жахливі фото, на яких була зображена побита дружина актора серіалу "Свати-6" В'ячеслава Кошелєва Олена.

Ці світлини з’явилися на сторінці у соцмережі Кошелєва. До фото був зухвалий підпис: "І ось як я її прикрасив, нехай подякує, що не задушив подушкою, нехай тепер полежить у нейрохірургії, подумає…".

ВідеоАктор серіалу "Свати-6" жорстоко познущався з дружини і виклав її фото в Інтернет

Скандальне фото побитої Олени Савченко актор Вячеслав Кошелєв не лише зважився викласти на своїй сторінці у соцмережі, а й доповнив його зухвалим підписом. Скандальний пост відразу наробив галасу в Інтернеті. Зі сльозами на очах Олена розповідає свою версію того дня. 

Актор серіалу "Свати-6" жорстоко познущався з дружини і виклав її фото в Інтернет

Залиште свій коментар

Вибір редакції