Дружина екс-міністра назвала замовника робіт у трагічному будинку на Хмельницького

Останні

Більше новин

Популярні

Більше новин

Коментують

Більше новин

Ремонт, який спричинив обвал перекриттів, проводився на замовлення власника п'ятьох квартир.

Поліція провела обшуки в будівельних компаніях, які підозрюють у проведенні ремонту в будинку на Богдана Хмельницького. Один із співвласників споруди, в якій 25 лютого сталася аварія, вийшов на контакт із журналістами, йдеться в сюжеті ТСН.19:30.

Член об'єднання співвласників багатоквартирного будинку Ірина Бойко, дружини колишнього міністра часів Азарова Віктора Бойка, заявила, що має права лише на одну квартиру. Всього ж до ОСББ входять 13 фізичних осіб і товариств.

"Один із них, член ОСББ – Київська міська адміністрація", - каже Бойко.

Об'єднання отримало будинок на баланс улітку 2015 року. За вісім місяців багато зробити не встигли – до прикладу, подати у "Спадщину" проект протиаварійних і консервативних робіт перекриттів, фасаду й даху..

Жінка певна, що трагедія пришвидшить усі процеси. І проектна організація найближчим часом розробить документи. За її словами, до 10 березня мають усе вирішити.

"Всі співвласники сконцентрувалися. Згодні це оплатити і зробити", - каже вона.

Про грошову компенсацію потерпілим та сім'ям загиблих Бойко ще нічого не знає. Збори після трагедії ще не проводили, але обговорили ситуацію по телефону.

"Ми думаємо про це. Але я не можу вирішити за всіх", - пояснила вона.

За словами жінки, ОСББ несе відповідальність за комунікації, технічні питання та зовнішній вигляд будинку. За те, що власник робить усередині – ні. Бригада ж на п'ятому поверсі, за її словами, працювала на замовлення ТОВ "Фонд дослідження і розвитку". Ця організація є власником п'яти квартир у будинку.

Як уже повідомлялося, останніми власниками квартир у помешканні значаться люди, так чи інакше пов'язані з родиною Віктора Бойка. Його дружина, одна з власниць квартир, не виходила на зв'язок.

У мерії знайшли документи про те, що земельна ділянка площею 2 га, на якій стоїть будинок, подана на розгляд місцевої влади для виділення її під будівництво, а не перебудову чи реконструкцію. Отже, чиновники припускають, що обвал будинку міг узагалі бути спланованим, аби звільнити землю для нової споруди.

Як повідомлялося, у центрі столиці обвалилось кілька поверхів відселеного будинку. За фактом обвалу розпочато кримінальне провадження за статею "порушення правил охорони праці, що спричинило тяжкі наслідки".

Кореспондент ТСН Валерія Ковалінська

Відео Поліція провела обшуки в будівельних компаніях через обвал будинку на Богдана Хмельницького

Залиште свій коментар

Вибір редакції