Ефектним світловим 3D-шоу в Києві стартувала "Французька весна"

Квітень у столиці збагатиться різноманітними культурними акціями з французьким колоритом.

"Французька весна" знову в Україні. Традиційний уже культурний сезон триватиме протягом усього квітня у різних містах, ідеться в сюжеті ТСН.19:30.

У Києві ж відбулося відкриття фестивалю. Цього разу фасад Українського дому на Європейській площі перетворився на величезний екран.

Там показували комп'ютерну 3D-проекцію про маленьких ескімосів Анукі. До Києва такі вистави відбулися в Ліоні, Осаці, Дубаї та Сингапурі.

Світлове шоу зібрало чимало глядачів. В одному з епізодів пригод веселих персонажів задіяли виступ українського гурту Dakh Daughters.

У Києві проходить відкриття Французької весни

Французька весна - знову в Україні. Традиційний культурний сезон триватиме протягом усього квітня у різних містах. У Києві сьогодні - відкриття фестивалю. Цього разу фасад Українського дому на Європейській площі перетвориться на величезний екран. Хоча це і французька весна, до Києва завітають маленькі ескімоси Анукі. Це комп'ютерні персонажі спектаклю-проекції. Його вже бачили жителі Ліона, Дубаї, Осаки і Сінгапура.

Цього року локацію для відкриття фестивалю змінили. Раніше це відбувалось на Софійській площі. Там також робили лайт-шоу. У повітрі літали дзвонарі. Нині ж українцям пропонують по-новому подивитися на архітектуру радянського періоду – оживляють Український дім.

Сам фестиваль традиційно влаштовують посольство Франції та Французький інститут. Триватиме він місяць. У нього входитимуть кінопокази, музичні концерти, театральні вистави, фотовиставки і кулінарні презентації.

Вхід на більшість заходів передбачається вільний.

Відкриття "Французької весни" та показ світлової проекції "Анукі в пошуках весни" транслювалися онлайн.

Кореспондент ТСН Олена Мацюцька

Залиште свій коментар

Аватар
Залиште свій коментар

Коментарі до посту

Останні Перші Популярні Разом коментарів: