Останні

Більше новин

Популярні

Більше новин

Коментують

Більше новин
Експеримент ТСН. Пенсіонерка-завсідниця нічних клубів змінила образ

15 років тому вона поховала чоловіка, тепер розважається за двох і мріє ще раз вийти заміж.

Тиждень тому ТСН розповідала про київську пенсіонерку Олену Волк, яка понад усе любить нічні клуби та не уявляє життя без богемних тусовок. Думки глядачів щодо головної героїні цього репортажу розділилися: хтось захоплювався неординарною жінкою, хтось засудив її. ТСН запропонувала пані Олені трохи змінити образ.

Пані Олена радіє своїй популярності. Тиждень тому вона була героїнею сюжету ТСН – 70-річна киянка-пенсіонерка, яка вміє яскраво жити на одну пенсію.

Завсідниця пляжів, нічних клубів, світських заходів та дискотек. 15 років тому вона поховала чоловіка, тепер розважається за двох і мріє ще раз вийти заміж. Одна з вимог до потенційного обранця - він має бути значно молодшим.

"Ви знаєте, скільки в мені ще цієї сексуальності? Ви не помічаєте? Я дуже сексуальна", - каже жінка.

Її історію лише в соцмережах передивилися понад півмільйона людей. Сотні лишали свої коментарі. Думки розділилися - від захоплення до гострої критики.

Пані Олена погоджується дослухатися до порад та спробувати вдосконалити свій образ.

ВідеоЕксперимент ТСН: пенсіонерка, яка обожнює нічні клуби, вирішила змінити образ

Тиждень тому ТСН розповідала про київську пенсіонерку Олену Волк, яка понад усе любить нічні клуби та не уявляє життя без богемних тусовок. Думки глядачів ТСН щодо головної героїні цього репортажу розділилися: хтось захоплювався неординарною жінкою, хтось - засудив її. І журналісти запропонували пані Олені трохи змінити образ. Про результат експерименту - у сюжеті ТСН.

Експеримент ТСН: пенсіонерка, яка обожнює нічні клуби, вирішила змінити образ

Наступного ранку вирушаємо. Завдання складне - пані Олена має лишитися такою ж яскравою.

Перша помічниця - Ольга Шурова. Дружина фронтмена гурту "Піанобой" і за сумісництвом його стиліст. Із пані Оленою в неї є спільне захоплення - вона теж любить купувати речі на секонд-хенді.

"Мені здається, що вам дуже пасуватиме стиль Меріл Стріп", - каже Ольга.

Усі разом ідемо на один із найбільших столичних ринків секонду. Ольга підібрала одразу кілька образів. Два пакети обновок разом із взуттям коштувало 350 гривень.

Наступний крок – новий макіяж та зачіска. Один із найвідоміших у столиці перукарів В'ячеслав Дюденко пропонує "більш молодіжний в англійському стилі" образ.

Олена одразу категорично протестує проти зміни кольору волосся та пробує відвойовувати свій звичний образ. Але зрештою вирішує цілком довіритися.

Як завершився експеримент, дивіться на відео в сюжеті Неллі Ковальської.

Залиште свій коментар

Вибір редакції