Останні

Більше новин

Популярні

Більше новин

Коментують

Більше новин
Фонтан на Хрещатику повернули в комунальну власність

Допоміжні приміщення від 2009 року використовували не за призначенням.

Київська влада влада повернула у комунальну власність фонтанний комплекс на вулиці Хрещатик, 25. Його у 2009 році незаконно передали приватному товариству і з того часу неодноразово перепродавали.

Про це повідомляє прес-служба міського голови Віталія Кличка.

Фонтан не працював, а його допоміжні приміщення використовували не за призначенням.

"26 квітня цього року Господарський суд Києва виніс рішення про задоволення позову та повернення із незаконного володіння фонтанного комплексу на Хрещатику, 25. Я вважаю це рішення справедливим. І тепер ми фонтан відремонтуємо, і він стане окрасою центральної вулиці столиці", - зазначив Кличко.

На Хрещатику, 25, розташований будинок, в якому кінотеатр "Дружба". Це одна з головних споруд центральної вулиці столиці, розташована на підйомі і завершує перспективу вулиці Богдана Хмельницького. 

Раніше  мер заявив, що будівлю кінотеатру "Зоряний" у Києві, яка належала "сім'ї Януковича" і виконувала функцію штаба "Партії регіонів", можуть повернути у власність міста.

ВідеоКМДА та нардепи гадають, як повернути аварійний будинок у центрі Києва у власність держави

Після пожежі в будинку на вулиці Богдана Хмельницького в Києві правоохоронці відкрили кримінальне провадження. Чиновники тепер гадають, як повернути будинок у власність держави. За збігом обставин за два роки до того, як виникла пожежа у цій будівлі, поруч у прибудові стався обвал усіх перекриттів. Попри масштаб та розголос, крапки у тій справі досі не поставлено.

КМДА та нардепи гадають, як повернути аварійний будинок у центрі Києва у власність держави

Залиште свій коментар

Вибір редакції