Гарячі пожежники: у соцмережах обирають найкращого рятівника столиці

Останні

Більше новин

Популярні

Більше новин

Коментують

Більше новин

За лайки почалося справжнє змагання.

Столична рятівна служба оголосила конкурс на найкращий портрет при виконанні серед співробітників. Переможця оберуть користувачі соцмереж. За лайки почалося справжнє змагання, - про це йдеться в сюжеті ТСН.19:30.

У пожежно-рятувальній частині номер двадцять чотири налаштовані на перемогу, бо портрет місцевого заступника начальника Романа Павленка потрапив у фінал конкурсу столичної рятівної служби і вже назбирав сто вісімдесят лайків. Але суперники не відстають - у бойовій формі, щойно з вогню, а на обличчях - сліди пІни і сажі або глибоких роздумів.

А ось Дмитро Кабанець конкурентів уже обігнав, бо у фінал пройшли одразу дві його світлини. Начальник караулу п’ятнадцятої частини каже, що лайками завдячує родинним зв’язкам.

Фотогалерея Пожежники назвали ймовірні причини масштабної пожежі в центрі Києва (6 фото)

Лайки підраховує речниця ДСНС Світлана Водолага. Конкурс - це її ідея. А от повторити креатив західних колег, які часто знімаються топлес, в Україні не вдалося.

Тим часом полковник Руслан Довганюк веде ТСН на екскурсію головною столичною частиною. Світлина Руслана теж потрапила у фінал.

А переможця оберуть користувачі соцмереж.

Нагадаємо, що раніше пожежники локалізували вогонь у житловій багатоповерхівці на Нивках

Кореспондент ТСН Олександра Мітіна.

ВідеоКонкурс на найкращий портрет надзвичайника при виконанні оголосила столична рятувальна служба

Найгарячіші пожежники. Столична рятувальна служба оголосила конкурс на найкращий портрет при виконанні - серед співробітників. Переможця оберуть користувачі соцмереж. За лайки почалося справжнє змагання. 

Конкурс на найкращий портрет надзвичайника при виконанні оголосила столична рятувальна служба

Залиште свій коментар

Вибір редакції