Георгія Гонгадзе поховають біля стін храму, парафіянином якого він був за життя

На церемонію можуть прийти всі бажаючі.

Тіло вбитого 16 років тому Георгія Гонгадзе поховають у храмі Миколи Набережного, що належить до Української автокефальної православної церкви. Саме її парафіянином за життя був журналіст, ідеться в сюжеті ТСН.19:30.

До цього храму Гонгадзе ходив на богослужіння. Там також він хрестив дітей.

Неподалік церкви встановлено хрест пам'яті новомученикам землі української – жертвам тоталітарного комуністичного режиму в ХХ столітті. Біля цього хреста планують облаштувати могилу Гонгадзе.

Як розповів один із служителів храму Миколи Набережного, труну з тілом журналіста привезуть перед 9:00 ранку. Її поставлять у церкві, де правитимуть спершу літургію, а потім і чин похорону.

Прощання з Гонгадзе відбудеться орієнтовно о 12:00 годині. На церемонії не планується виступів політиків. Деякі обмеження на журналістів накладені проханням рідних не турбувати їх під час богослужіння.

А прості люди зможуть вільно прийти і попрощатися з Гією – похорон не буде закритим.

Як уже повідомлялося, похорон відбудеться у вівторок, 22 березня.

Кореспондент ТСН Оксана Муляр

Георгія Гонгадзе поховають біля хреста в пам'ять про жертв тоталітарного режиму

Після 16 років очікування - тіло Георгія Гонгадзе нарешті віддадуть землі. Завтра його поховають у столиці на Подолі. Георгія Гонгадзе буде поховано на території церкви Миколи Набережного. Ця церква належить до Української автокефальної православної церкви. Сюди Георгій за життя ходив на літургії, тут хрестили його дітей і тут є хрест в пам'ять про новомучеників, які загинули від тоталітарного режиму в період з 1917 до 1991 року. Саме біля цього хреста мають поховати журналіста. 

Залиште свій коментар

Аватар
Залиште свій коментар

Коментарі до посту

Останні Перші Популярні Разом коментарів: