Останні

Більше новин

Популярні

Більше новин

Коментують

Більше новин

У Києві відбудеться панихида за загиблими.

У центрі Києва відбувається хода вшанування пам’яті перших загиблих учасників Революції Гідності – Героїв Небесної Сотні: Сергія Нігояна, Михайла Жизневського, Романа Сеника, Юрія Вербицького та Олександра Бадери, які загинули у січні 6 років тому.

Люди скандували "Герої не вмирають", а також співали співали гімн. Учасники акції пройшли до місця загибелі Нігояна та Жизневського, поклали квіти та лампадки. Разом з цим у Києві відбудеться панихида за загиблими.

Фотогалерея Вшанування пам’яті перших загиблих учасників Революції Гідності (11 фото)

21 листопада 2013 року в Україні розпочалась вже третя за рахунком справжня революція. Вона тривала 94 дні і стала найкривавішою в історії незалежної України.

Участь у цих подій взяли до 4 мільйонів українців. Перший майданівець помер після побиття беркутом 22 грудня. Ще троє загинули наприкінці січня на Грушевського. Станом на березень 2014 року Небесна сотня - це 105 українців. Всі 13 загиблих правоохоронців загинули з 18 по 20 лютого.

Відео Майдан у цифрах: ТСН.Тиждень дослідив статистику Революції гідності

За 94 дні зимової революції через Майдан пройшов безкінечний потік людей. В перший день 21 листопада - півтори тисячі. Далі - десятки, сотні тисяч. Найбільші акції протесту збирали до мільйона людей. Загальна кількість учасників Євромайдану коливається від 3 до 4 мільйонів.  

Майдан у цифрах: ТСН.Тиждень дослідив статистику Революції гідності

Залиште свій коментар

Вибір редакції