Перейти до змісту
Головна лікарня Києва, що приймає хворих на COVID-19, заповнена майже на 100% – Степанов

Головна лікарня Києва, що приймає хворих на COVID-19, заповнена майже на 100% – Степанов

В Олександрівській лікарні відведено 430 ліжок для лікування хворих на COVID-19, на ранок 15 жовтня тут перебуває 423 людини.

В Олександрівській клінічній лікарні міста Києва, яка приймає хворих на COVID-19, заповнені майже усі відведені для таких хворих ліжка. З 430 койкомісць для ковідних пацієнтів зайняті вже 423.

Про це повідомив міністр охорони здоров'я Максим Степанов під час брифінгу.

"Це одна з основних лікарень щодо лікування в тому числі і COVID-19 у місті Києві. Всього у лікарні відведено 430 ліжок для лікування хворих на COVID-19. На сьогоднішній ранок тут перебуває 423 людини, які лікуються від цієї хвороби. У тому числі в реанімаційному відділенні з 55 ліжок 54 зайняті", – сказав міністр.

Степанов зазначив, що це майже 100-відсоткова заповненість ліжок на сьогоднішній ранок.

"Я це говорю не для того, щоб когось залякати. Ви всі розумні люди і відчуваєте, що відбувається, вихідячи зі статистики, з кількості людей, які кожного ранку госпіталізуються з важким перебігом хвороби. Для того, щоб перемогти COVID-19, нам недостатньо виключно системи медицини. Так, у нас загалом є 52 тисячі ліжок, які ми можемо виділити під лікування хворих на COVID-19. На сьогодні у наших лікарнях перебуває 20 475 людей. І ця кількість збільшується. І вона продовжить збільшуватися, якщо ми не будемо дотримуватися правил, які встановлені у нашій країні, рекомендацій МОЗ. Це дуже важливо, щоб розірвати ланцюг передачі хвороби. Світ нічого іншого не вигадав", – підсумував міністр охорони здоров'я.  

Нагадаємо, станом на ранок 15 жовтня у Києві зафіксовано 445 нових випадків COVID-19. На жаль, у столиці від COVID-19 за добу померли 17 людей.

Відео Коронавірусна пандемія: кількість хворих у світі наближається до 38,5 мільйона

Комендантська година у Парижі та надзвичайний стан у Португалії - Європа масово посилює карантин через коронавірус. Франція оголошує надзвичайний стан у галузі охорони здоров'я. До 1 грудня у Парижі та ще 8 регіонах країни діятиме комендантська година, на вулицю не можна буде виходити з десятої вечора до шостої ранку. В Італії і Австрії напередодні фіксували рекордні цифри заражень. Аби обмежити соціальні контакти людей, влада Португалії на два тижні запроваджує режим надзвичайного стану. У Німеччині обмежують роботу барів та ресторанів, а у регіонах, де кількість заражених сягає 35 на 100 тисяч населення, маски стануть обов'язковими не лише у транспорті чи крамницях, а й в інших місцях скупчення людей. Загалом у світі кількість недужих наближається до 38,5 мільйона.    

Коронавірусна пандемія: кількість хворих у світі наближається до 38,5 мільйона

 

Залиште свій коментар

Останні

Більше новин

Популярні

Більше новин

Коментують

Більше новин