Останні

Більше новин

Популярні

Більше новин

Коментують

Більше новин
Горе-стрілок із Києва розповів, як примудрився поцілити в око 4-річному хлопчику

Горе-стрілок із Києва розповів, як примудрився поцілити в око 4-річному хлопчику

Підозрюваний стверджує, що не бачив дитини, а куля просто зрикошетила.

Стали відомими деякі подробиці справи про травму маленького хлопчика на Лісовому масиві в Києві. Підозрюваному стрілку суд обрав запобіжний захід на час слідства, йдеться в сюжеті ТСН.19:30.

На лаві підсудних опинився 32-річний офіційно безробітний Артур Дегтяров. За його словами, він прийшов до гральних автоматів, де зустрів знайомого, який став його ображати. Для самозахисту дістав пістолет, якого знайшов на вулиці декілька місяців тому, і вистрілив опоненту під ноги, однак гумова куля зрикошетила і потрапила в обличчя дитині, що випадково проходила повз. "Я не стріляв вгору, я нікого не ображав. Я не бив скло, не лаявся – я захищався. Я злякався і вистрелив під ноги. Дитина була за кутом і її не бачив", - стверджує затриманий.

Чи справді це так – результатів експертизи поки що немає. У дитини лікарі діагностували рвану рану нижньої повіки лівого ока. Хлопчика вже виписали з лікарні, батьки уникають зустрічі з журналістами. Стрілка ж Деснянський районний суд відправив на два місяці за ґрати без права застави. Захист планує це рішення оскаржувати.

Відео Суд відправив за ґрати чоловіка, від пістолета якого постраждав хлопчик

Два місяці без права застави. Затриманому Артуру Дегтярову 34 роки, офіційно ніде не працює. За його словами, він прийшов до гральних автоматів, там зустрів знайомого, який став його ображати. Для самозахисту дістав пістолет, який знайшов на вулиці декілька місяців тому, і стрельнув йому під ноги. Однак гумова куля зрикошетила і потрапила в обличчя дитини, яка випадково проходила повз. Чи справді це так – результатів експертизи поки що немає. 

Суд відправив за ґрати чоловіка, від пістолета якого постраждав хлопчик

Залиште свій коментар

Вибір редакції