Останні

Більше новин

Популярні

Більше новин

Коментують

Більше новин
Гойдалки на пожежному рукаві та "постріли" з брандспойта: ДСНС улаштувала свято для дітей

У Києві рятувальники в ігровій формі передали малечі потрібну інформацію.

У столичному парку провели сімейний день надзвичайних ситуацій. Це свято, яке для дорослих та дітей щороку влаштовує ДСНС, ідеться в сюжеті ТСН.19:30.

Замість класичної гойдалки імпровізована: дітей у парку катають на пожежному рукаві. "І тряпочка мокра на лице накладаєш, щоб тобі було легше дихать. Щоб оці токсичні речовини не попали тобі в легені", - принагідно інструктують дорослі. "Всім, кому цікаво, будемо розповідати, як це – правильно. Які треба виконувати дії при пожежі", - пояснив Євген Рязанський. "Я і сам знав, але все одно це мені потрібно. Щоб краще знати", - каже один із маленьких слухачів.

Рятувальники пускають у власні авто, дозволяють полити водою з брандспойта по мішенях та влаштовують переправу між деревами. Від цього у дітей перехоплює подих – усім дуже подобається. Потім на площу виходять кінологи із собаками: Цезар шукає зниклих людей у лісі та під завалами. На згадку - фото. Вихідний день провели з користю, кажуть дорослі, але сподіваються, що здобуті знання ніколи не доведеться використовувати на практиці.

Кореспондент ТСН Валерія Ковалінська

ВідеоУ столичному парку провели сімейний день надзвичайних ситуацій

Це свято, яке для дорослих та дітей щороку влаштовує ДСНС. З показових виступів кінологів та виставки пожежної рятувальної техніки повернулася і знімальна група ТСН. 

У столичному парку провели сімейний день надзвичайних ситуацій

Залиште свій коментар

Вибір редакції