Останні

Більше новин

Популярні

Більше новин

Коментують

Більше новин
Греко-католики вирушили в пішо-велосипедне паломництво під Київ

Католики східного обряду прямують до Вишгорода.

Греко-католики вирушили на прощу з Києва до собору Вишгородської Богоматері. Дорогою вони подолають 25 кілометрів пішки і зо 50 на велосипедах, ідеться в сюжеті ТСН.19:30.

Прочани розділилися на дві групи. Одні рушили пішки від патріаршого собору, що на лівому березі столиці. Аби вберегтися від дощу, що не вщухає ні вночі, ні вдень, подорожні одягли водонепроникні плащі та озброїлися парасолями. Дорогою співали релігійні пісні.

Інша група – велосипедисти – зібралася на околиці Києва, аби подолати 50 кілометрів через Ірпінь до Вишгорода. Це вже десяте паломництво, його традиційно проводять третього тижня травня, адже цей період українські греко-католики вважають особливо благодатним.

"Вишгород отримав особливий статус від Ватикану як відпустове місце, і саме під час цієї прощі відбувається так званий великий відпуст, тобто подаються дуже великі благодаті", - пояснив отець Василь.

Минулого року в Києві відбулося незвичайне 100-тисячне паломництвоЛюди вшанували пам'ять монахині, навіть не канонізованої церквою.

ВідеоГреко-католики України вирушили на прощу з Києва до собору Вишгородської богоматері

Залиште свій коментар

Вибір редакції