Грип наступає: у Києві зросла кількість випадків захворювання

Останні

Більше новин

Популярні

Більше новин

Коментують

Більше новин

За останній тиждень кількість хворих зросла.

У столиці України за 48-й тиждень епідсезону зареєстровано 14 211 хворих на грип та ГРВІ.

Про це повідомили в прес-службі Київради посиланням на слова першого заступника голови КМДА Миколи Поворозника.

Чиновник розповів, що кількість хворих поступово зростає, а за тиждень до лікарень шпиталізували 148 осіб, із них 138 – діти.

"Зростання захворюваності відбулося за рахунок як дорослого, так і дитячого населення. Так, дорослих захворіло 4951 особа (зростання на 8,4%), дітей – 9560 (зростання на 2,2%). У структурі захворюваності діти становлять 67,3%, а на попередньому тижні – 68,6%. Серед школярів спостерігається зростання захворюваності на 4,8%: 3988 випадків, що становить 41,7% від загальної кількості захворілих дітей і 28,1% від загальної кількості осіб, які звернулися за медичною допомогою", - зазначив Микола Поворозник.

Нагадаємо, що тенденція зростання захворюваності на грип та ГРВІ спостерігається ще з середини листопада на території всієї України.

ВідеоУ Дніпрі медики власним прикладом закликали людей вакцинуватись проти грипу

Медики обласної лікарні публічно вакцинувались проти грипу. Кажуть, якщо під час масової епідемії лікарі та медсестри зляжуть, оперувати пацієнтів буде нікому. Публічну вакцінацію влаштували, аби власним прикладом закликати людей захиститись від недуги. 

У Дніпрі медики власним прикладом закликали людей вакцинуватись проти грипу

Залиште свій коментар

Вибір редакції