Останні

Більше новин

Популярні

Більше новин

Коментують

Більше новин

У країні змінилось законодавство щодо дітей, народжених сурогатними матерями.

До посольства Іспанії у Києві прийшли іспанські сім'ї, які не можуть повернутись додому із своїми дітьми, народженими від сурогатних матерів в Україні.

Як передає кореспондент ТСН, сім'ї прийшли з плакатами та своїми малюками у візочках. Щоправда, дипломати до них так і не вийшли.

Таких сімей щонайменше 70, і поки вони чекали на народження малюків в Україні, у рідній країні змінилось законодавство щодо сурогатного материнства. І тепер, окрім простого тесту ДНК, за яким вони автоматично визнавались громадянами Іспанії, малюкам необхідне українське громадянство.

Процедура отримання громадянства в Україні довготривала – до трьох місяців, а, крім того, необхідні для цього підстави. Видавати українські паспорти дітям підданих іспанського королівства підстав немає.

Іспанці з малюками вже живуть в Україні кілька місяців, мають проблеми з роботою на батьківщині, а деякі новонароджені малюки потребують медичного обстеження в Іспанії.

Кореспондент ТСН Валерія Ковалінська

ВідеоІспанські подружжя не можуть вивезти сурогатних дітей з України

Близько 70 іспанських родин не можуть вивезти з України дітей, народжених від сурогатних матерів. Офіційний Мадрид змінив юридичні вимоги для реєстрації немовлят. На момент публікації закону сурогатні матері в Україні були вагітні. Раніше іспанцям було достатньо лише ДНК-тесту, щоб перетнути кордон із дитиною. Тепер іспанська сторона вимагає український паспорт на новонародженого. Однак підстав його видати, за нашим законодавством, немає.    

Іспанські подружжя не можуть вивезти сурогатних дітей з України

 

Залиште свій коментар

Вибір редакції