Останні

Більше новин

Популярні

Більше новин

Коментують

Більше новин
Гройсман передав ПЦУ приміщення у центрі Києва. Лютерани обурені

Лютеранська громада давно просила ці будівлі, щоб побудувати там німецьку школу.

Прем'єр-міністр України Володимир Гройсман передав Православній церкві України приміщення в центрі Києва для адміністративних потреб. За інформацією ЗМІ, саме ці будівлі просили представники Лютеранської церкви. Про це повідомила пресслужба уряду, не уточнюючи адреси.

Документи прем'єр-міністр Володимир Гройсман передав предстоятелю церкви митрополиту Епіфанію під час зустрічі.

Видання "Українські новини" повідомляє, що Гройсман передав будівлі на вулиці Лютеранській, 18-20, які були в управлінні Міністерства аграрної політики. До 2008 року там був Український науково-дослідний інститут цукрової промисловості, а зараз вона у вкрай поганому стані.

Ці будинки побудовали ще в кінці XIX століття і спочатку там були реальне училище і гімназія Євангелістської лютеранської громади.

ЗМІ повідомляли, що Німецька євангелічно-лютеранська церква України 2014 року просила передати нежитлові приміщення на Лютеранській під реставрацію для постійного користування. Церква хотіла відкрити там німецьку школу.

"Останній рік просили (передати будівлю церкві – ред.). Причому на самому високому рівні. Був розроблений проект німецького культурно-просвітницького центру: Гете інститут, школа, садочок, деякі фонди і громадські організації. Скоріш за все ми розбурхали їх проханнями і нагадали про будівлю, в середині якої вже почали рости дерева. От і маємо те, що маємо", - написав на своїй сторінці на Facebook служитель лютеранської церкви Олександр Прокопчук.

Нагадаємо, раніше повідомлялося, що митрополит Православної церкви України Епіфаній не вважає дуже значущим можливий вихід почесного патріарха Філарета з ПЦУ.

ВідеоФіларет уперше від створення ПЦУ прийшов на службу до Епіфанія і не згадав про УПЦ КП

Новий поворот в інтризі навколо недавно створеної ПЦУ. Почесний патріарх Філарет прийшов привітати главу ПЦУ Епіфанія з Днем ангела та побажав йому Божої допомоги. Хоча ще напередодні, після засідання синоду ПЦУ,  критикував Епіфанія. То чи означає це, що конфлікт закінчився? Ексклюзивно для ТСН.Тижня журналіст розпитав митрополита Емануїла: одного з найвпливовіших ієрархів Константинопольської церкви. Який передав, що думає з приводу скандалу Вселенський Патріарх.  

Філарет уперше від створення ПЦУ прийшов на службу до Епіфанія і не згадав про УПЦ КП

Залиште свій коментар

Вибір редакції