Останні

Більше новин

Популярні

Більше новин

Коментують

Більше новин
Гроза ускладнила прикрашання монументу Батьківщини-Матері в Києві

На голові фігури має з’явитися маковий вінок.

Від ранку понеділка почалися роботи з прикрашання пам’ятника Батьківщини-Матері в українській столиці. Надвечір працю ускладнили сильний вітер і злива, йдеться в сюжеті ТСН.19:30.

Оздоблювати конструкцію вирушили 11 працівників. Вінок вагою у центнер вони підняли нагору ще до початку грози. Працівники переконують, що вчетверте поспіль упораються із завданням. "З ранку почали, і цілу ніч будемо працювати до ранку", - кажуть вони.

ВідеоУ Києві почали прикрашання монументу Батьківщини-Матері

У ці хвилини у Музеї історії України у Другій світовій війни у Києві відбувається вже традиційне прикрашання монументу Батьківщини-матері. Закінчити роботи обіцяють уже сьогодні, попри потужний вітер.

У Києві почали прикрашання монументу Батьківщини-Матері

Альпіністи зізнаються, що всередині голови монументу відчуття доволі незвичні – пам’ятник похитується на вітру. "Таке почуття: стоїш на місці, а планета рухається", - кажуть вони.

Червоний мак символізує кульове поранення та є головним символом пам’яті за жертвами Другої світової війни, прийнятим у світі. Голову Батьківщини-Матері вінок із червоних маків прикрашатиме кілька тижнів у травні.

Залиште свій коментар

Вибір редакції