Останні

Більше новин

Популярні

Більше новин

Коментують

Більше новин
Хрещатик відкрили для транспорту у вихідні дні

Це пояснюється закриттям на час святкувань Нового року та Різдва суміжних вулиць у центрі.

Розпорядженням № 1769 Київської міської державної адміністрації скасовано заборону на рух транспорту вулицею Хрещатик у суботи, неділі, святкові та неробочі дні. Про це повідомляє пресслужба КМДА.

Рішення є тимчасовим – воно діятиме у період новорічно-різдвяних свят. Їхній центр у столиці припаде на сусідні з Хрещатиком вулиці та площі, рух якими буде обмежено або заборонено. Тому для уникнення заторів міська влада вирішила відкрити центральну вулицю Києва для транспорту на ці дні. Розпорядження діятиме до 26 січня 2020 року, коли мають завершитися роботи з демонтажу святкових містечок.

Передбачаєтсья, що рух транспорту на час підготовки та святкування Нового року та Різдва обмежать на прилеглій до Софійської та Михайлівської площ вулицях, зокрема Володимирському проїзді. Також у Києві святкування відбуватимуться на Контрактовій площі на Подолі.

Як повідомлялося, у центрі Києва обмежено рух транспорту у зв'язку з підготовкою до зимових свят. Рух заборонено Володимирським проїздом: від Малої Житомирської до Михайлівської площі. Також обмежено рух правою смугою Володимирського проїзду в напрямку Михайлівської площі.

Відео Кияни просять звернути увагу на новобудову, яка спотворює вигляд Хрещатика

Продовження історії незаконних забудов у центрі Києва. Поки чиновники розбирають сумнозвісну мансарду на Майдані незалежності, кияни просять звернути увагу на будинок-монстр на вулиці Лютеранській. Його будують без землевідведення. Він уже зіпсував класичний вигляд Хрещатика, але київські чиновники чомусь цього не помічають.  

Кияни просять звернути увагу на новобудову, яка спотворює вигляд Хрещатика

Залиште свій коментар

Вибір редакції