Останні

Більше новин

Популярні

Більше новин

Коментують

Більше новин
Інсульт за кермом: у Солом’янському районі зіштовхнулись дві маршрутки

Медики госпіталізували одного з водіїв з підозрою на інсульт

У Солом’янському районі Києва на одній із зупинок громадського транспорту зіштовхнулись дві маршрутки, одного з водіїв забрали медики з підозрою на інсульт.

Про це повідомляють "Вартові.Еспресо".

За словами водія одного з маршрутних засобів, він стояв на кінцевій зупинці, коли раптом в нього ззаду в’їхала інша маршрутка. Коли він підійшов запитати, що сталось, то не отримав адекватної відповіді та одразу викликав швидку.

У поліції повідомили, що водія госпіталізували з підозрою на інсульт.

Наприкінці квітня Нацполіція України провела комплекс заходів, спрямованих на профілактику аварійності на пасажирському транспорті. За 6 днів проведення операції правоохоронці зафіксували більше 3700 порушень правил дорожнього руху та правил перевезення пасажирів, які допущені водіями автобусів. Зокрема, виявлено керування у стані алкогольного, наркотичного чи іншого сп’яніння або під впливом лікарських препаратів, створення аварійної ситуації, порушення правил руху через залізничні переїзди, перевезення пасажирів понад встановлену кількість та ін.

ВідеоСмертельна небезпека: до чого призводить нехтування ПДР водіями маршруток

Чиновники прогнозують кардинальні зміни у житті жовтих автобусів після резонансних ДТП: зменшити кількість маршруток у столиці - вдвічі! Яка зараз ситуація із маршрутками в Україні в цілому? І як реагують пасажири на порушення ПДР водіями – "Сніданок" вирушив у рейд.

Смертельна небезпека: до чого призводить нехтування ПДР водіями маршруток

 

Залиште свій коментар

Вибір редакції