Іспанський художник створив потяг-мурал для київського метро

Він курсуватиме на Сирецько-Печерській лінії. 

Столичний метрополітен представив арт-поїзд, створений іспанським художником Okuda. Проект було реалізовано в рамках ініціативи ArtUnitedUs під кураторством Гео Лероса та підтримки заступника голови КМДА Іллі Сагайдака. 

Про це повідомляє прес-служба "Київського метрополітену".

"Це уже другий арт-поїзд у столичному метрополітені. Крім того у нас є "Вагон квітів", на станції "Золоті ворота" відкритий мистецький простір, а на "Олімпійській" проходить масштабна фотовиставка на підтримку наших спортсменів та здорового способу життя. І це лише невелика частина уже реалізованих соціальних проектів", - заявив начальник КП "Київський метрополітен" Віктор Брагінський. 

Раніше, в травні, до Дня міста, на червоній гілці столичної метрополітену почав курсувати арт-поїзд від іспанського художника Kenor.

Як відомо, цьогоріч у всьому світі стартував новий мистецький проект ArtUnitedUs, організатором якого є українець Гео Лерос. Художники планують створити 100 муралів в Україні й 100 - навколо планети Земля, утворюючи "кільце миру". Таким чином вони збираються звернути увагу світової громадськості до проблеми війни на Землі на прикладі України.

Залиште свій коментар

Аватар
Залиште свій коментар

Коментарі до посту

Останні Перші Популярні Разом коментарів: