Останні

Більше новин

Популярні

Більше новин

Коментують

Більше новин
Із вогнем та бійками жителі Вишневого домоглися часткового скасування забудови парку

Забудовник зобов'язався відбудувати парк за півмільйона доларів й збудувати дитсадок.

Жителям міста Вишневе під Києвом так допекло, що замість парку будують високоповерхівки, що конфлікт переріс у протистояння з підпалами і травмованим правоохоронцем.

Про це йдеться в сюжеті програми ТСН.19:30.

Щоби дійти згоди, громада із забудовниками пішла на переговори. Домовитися вдалося лише з посередником, бо ніхто не бажав іти на поступки. Тому вдалося вмовити забудовників - половину території віддати на паркову зону і побудувати дитячий садок. З іншого боку - вгамувати протести громади, щоби будівництво таки тривало.

Басейн зберігається. Три проектні будинки перетворюються на парк, в який забудовник погоджується вкласти півмільйона доларів. Ще за власні кошти збудує дитсадок мінімум на 500 дитячих місць та передасть його на баланс міста.

ВідеоПеремога громади над забудовниками. Як завершився будівельний скандал у Вишневому

Жителям містечка Вишневого під Києвом, так допекло, що замість парку будують багатоповерхівки, що конфлікт переріс у протистояння з підпалами і травмованим правоохоронцем. Щоб дійти згоди, громада із забудовниками пішла на переговори. Домовитися вдалося лише з посередником, бо ніхто не бажав іти на поступки. 

Перемога громади над забудовниками. Як завершився будівельний скандал у Вишневому

 

Залиште свій коментар

Вибір редакції