Останні

Більше новин

Популярні

Більше новин

Коментують

Більше новин
Кашель і паніка: правоохоронці розшукують підлітків, які розпилили газ в метро

Пасажирам метро знадобилась медична допомога після отруєнням газом.

Надзвичайна ситуація у київському метрополітені. Близько десятка людей постраждали від розпилення невідомої речовини, йдеться в ТСН.16.45.

Люди спускались ескалатором на платформу, аж раптом в них почало дерти у горлі, стало важко дихати і почався сильний кашель та запаморочення.

За словами очевидців, здійнялась паніка, люди побігли проти руху ескалатора. Дехто перестрибував на інші сходи, що рухалися вгору. Жодного запаху не було.

ВідеоВ столичному метро розпилили невідому речовину: постраждали близько десяти людей

Надзвичайна ситуація у київському метрополітені. Близько десятка людей постраждали від розпилення невідомої речовини. Люди спускались ескалатором на платформу, аж раптом в них почало перешити у горлі, стало важко дихати і почався сильний кашель та запаморочення. За версією правоохоронців, компанія підлітків бавилась із газовим балончиком і розпилила його вміст. 

В столичному метро розпилили невідому речовину: постраждали близько десяти людей

За версією правоохоронців, компанія підлітків бавилась із газовим балончиком і розпилила його вміст. Наразі їх розшукують.

Метрополітен працює у штатному режимі. Тим, хто закашлявся і перелякався, нагорі першу допомогу надали медики. Усі поза загрозою. 

«Кашель. Ти не можеш дихати і одразу миттєво потреба кашляти, відкашлювати, що в тебе у легенях. Паніка виникла. Зараз я відчуваю себе абсолютно нормально», - каже одна з постраждалих.

Залиште свій коментар

Вибір редакції