Останні

Більше новин

Популярні

Більше новин

Коментують

Більше новин
Кількасот людей на Хрещатику під дощем провели урок йоги

У центрі столиці зібралися ентузіасти східної практики.

У Києві на Хрещатику люди, які практикують йогу, зібралися, аби разом послухати відкритий урок від посла Індії в Україні. Там також планували встановити європейський рекорд з кількості людей, які одночасно будуть практикувати йогу, йдеться в сюжеті ТСН.19:30.

Відкритий урок почався з танців і телепривітання від прем’єр-мінстра Індії. Таке ж показали на багатьох аналогічних акціях у різних містах світу, зокрема в Нью-Йорку на Таймс-сквер. На сцену в Києві вийшла також співачка Наталія Могілевська. "Дуже мало уваги ми приділяємо тому, а хто є я, чого я хочу. І дуже мало уваги приділяємо здоров’ю своєму – і психологічному, і фізичному. Тому йога для мене – це здоров’я тіла, розуму і духу", - пояснила вона.

Світовий рекорд із практики йоги належить Індії – там зафіксовано заняття 52 тисяч людей одночасно. В Україні торік на свято йоги зібралися півтори тисячі. Цього разу у планах організаторів було перевершення цього досягнення і навіть встановлення європейського рекорду, однак погода сплутала всі плани – у місті було холодно і дощило. Та навіть попри це, позайматися йогою на Хрещатику прийшли 732 людини.

Кореспондент ТСН Неллі Ковальська

ВідеоУ Києві сотні людей зібралися просто неба під дощем, аби практикувати йогу

На Хрещатику люди, які практикують йогу, зібралися, аби разом послухати відкритий урок від посла Індії в Україні. 

У Києві сотні людей зібралися просто неба під дощем, аби практикувати йогу

 

Залиште свій коментар

Вибір редакції