Кінофестиваль "Молодість" оголосив переможців і закрився останнім фільмом Анджея Вайди

Конкурсну програму цьогорічного форуму назвали найкращою.

Сильний столичний дощ не злякав шанувальників кіно, які відвідали церемонію закриття 46-го кінофестивалю "Молодість". Під час неї було названо цьогорічних переможців, ідеться в сюжеті ТСН.19:30.

Головну нагороду, "Скіфського оленя", в національному конкурсі отримав режисер Аркадій Непиталюк за фільм "Кров'янка". Також отримала відзнаку молодий режисер Антоніна Ноябрьова з фільмом "Усе буде добре". У міжнародному конкурсі переможцем стала бельгійсько-французька стрічка "Воротар".

Гендиректор фестивалю Андрій Халпахчі назвав цьогорічну конкурсну програму найсильнішою за всі роки. Актриса Даша Трегубова зізналася, що кінофорум виправдав свою назву і дійсну був "дух молодості". На закритті ж показали останній фільм польского режисера Анджея Вайди.

Кореспондент ТСН Валерія Ковалінська

У столичному театрі імені Івана Франка назвали лауреатів 46-го кінофестивалю "Молодість"

Сильний столичний дощ не злякав шанувальників кіно. Червоним хідником 46-го кінофестивалю "Молодість" пройшли актори, режисери та політики. Гендиректор фестивалю зазначив, що цьогоріч найсильніша конкурсна програма. Головну нагороду, "Скіфського оленя", в національному конкурсі отримав режисер Аркадій Непиталюк за фільм "Кров'янка".

Залиште свій коментар

Аватар
Залиште свій коментар

Коментарі до посту

Останні Перші Популярні Разом коментарів: