Кишенькові злодії, яких вигнали з-під Київського вокзалу, пообіцяли повернутися

Кишенькові злодії, яких вигнали з-під Київського вокзалу, пообіцяли повернутися

Поліція відпустила усіх затриманих.

Поліція та громадські активісти вийшли на перони та в зали очікування Київського залізничного вокзалу, аби запобігти дрібним злочинам і затримати тих, хто їх коїть. Затримали з півсотні людей, проте всіх відпустили. Про це йдеться у сюжеті ТСН.19.30.

Поліція з автоматами, активісти у одностроях стоять поруч. Стріми та відео у соціальних мережах повідомляють - ось затримали крадіїв на гарячому. Ось у дівчини вкрали велику суму грошей. але вона відмовляється писати заяву в поліцію.

Потім затриманих відводять до відділку поліції, збирають в актовій залі. Вони пояснюють активістам: нічого особистого, красти - це просто робота.

Через кілька годин після затримань ми приходимо до відділку поліції, але затриманих там вже немає. Жодного. Правоохоронці кажуть: статистика хороша - крадіжок на вокзалі немає, адже не було жодної заяви.

Відео Поліція та громадські активісти намагалися очистити вокзал столиці від крадіїв

Небайдужі вийшли на перони та в зали очікування, аби попередити дрібні злочини та затримати тих, хто їх вчиняє. Затримали з півсотні людей, проте всіх відпустили. Затримані пообіцяли ТСН - на вокзал повернуться і крастимуть далі. 

Поліція та громадські активісти намагалися очистити вокзал столиці від крадіїв

Активісти пояснюють - люди просто лінуються писати заяви, бо не вірять, що вкрадене майно повернуть.

Затриманих знаходимо у найближчому гральному залі поруч із вокзалом. Але згодом усю нашу компанію виганяють з гральної зали. Вранішні затримані обіцяють йти до міжнародних організацій - в управління з прав людини - але  улюбленій справі обіцяють не зраджувати. І переконують - їм за те нічого не буде.

Нагадаємо, активісти організації С14 вигнали з-під південного боку Київського вокзалу ромів та безхатьків, які жили просто на лавках перед будівлею вокзалу. Активісти розповіли, що протягом років тут відбувалися грабунки і безлад, а правоохоронці ніяк не реагували на те, що відбувається. 

Кореспондент ТСН Наталя Нагорна

Залиште свій коментар

Останні

Більше новин

Популярні

Більше новин

Коментують

Більше новин

Новини партнерів