Киянам безкоштовно роздадуть 15 тисяч презервативів

13 лютого в світі відзначають День презерватива.

Сьогодні, 13 лютого, в Міжнародний день презерватива в Києві безкоштовно роздадуть 15 тисяч засобів контрацептивів. Таким чином організатори акції хочуть хоча б трохи, але зупинити поширення епідемії ВІЛ та "озброїти" молодь знанням та засобами захисту.

Спочатку опівдні на території Музею історії України в Другій Світовій війні (вул. Лаврська, 24) відбудеться флешмоб "Захисти своє кохання!" – у небо запустять сотні повітряних кульок. А вже через годину, о 13:00, у Мистецькому Арсеналі (вул. Лаврська, 10-12) у рамках "Арсеналу любові" (у "Зоні безпечного кохання") відбудеться інформаційно-розважальна програма: конкурси, призи, виступи музичних та танцювальних колективів, фотосесія, make-up, майстер-класи, експрес-тестування на ВІЛ та роздача 15 тисяч презервативів.

Міжнародний день презерватива в Україні масово відзначають восьмий рік поспіль. Інформаційно-просвітницькі акції, на яких говорять про профілактику ВІЛ/СНІД та захист під час статевих контактів, відбуваються у чотирьох десятках країн світу.

За оцінками ВООЗ/ЮНЕЙДС, Україна на сьогодні продовжує залишатися регіоном з високим рівнем поширення ВІЛ серед країн Центральної Європи та Східної Азії. Лише кожна друга ВІЛ-інфікована особа знає про свій позитивний статус і звертається за медичною допомогою. На початок 2015 року під медичним наглядом перебували понад 137 тисяч пацієнтів з ВІЛ та понад 33 тисячі з них – хворі на СНІД. Кожного року в Україні виявляють близько 20 тисяч нових випадків ВІЛ та понад 5 тисяч осіб помирають від цієї хвороби.

У 2008 році відбулася зміна домінуючого шляху інфікування – зі штучного парентерального при вживанні наркотичних речовин на статевий.

Раніше фотографи показали секрети масового виробництва презервативів на китайському заводі.

Залиште свій коментар

Аватар
Залиште свій коментар

Коментарі до посту

Останні Перші Популярні Разом коментарів: