Останні

Більше новин

Популярні

Більше новин

Коментують

Більше новин
Киянам майже на чверть знизять тарифи на тепло і гарячу воду

"Київтеплоенерго" здійснює перерахунок тарифів.

Киянам знизять тарифи на опалення і гарячу воду в грудні 2019 року майже на чверть - на 22-23%. 

Про це повідомила пресслужба КМДА.

Комунальне підприємство "Київтеплоенерго" наразі займається коригуванням вартості послуг, а тому вже у січні кияни отримають платіжки з перерахованими сумами.

Підставою для перерахунку стала постанова Кабміна № 1082, яке передбачає зміну розміру нарахувань за послуги з централізованого опалення та гарячого водопостачання у зв'язку із зміною ціни природного газу.

Перерахунок послуг за опалення і водопостачання гарячої води отримають всі категорії споживачів Києва. "Перерахунок проведено за методикою, наданою вищевказаною урядовою постановою. Вона враховує вартість газу у відповідному місяці", - йдеться в повідомленні.

Як повідомлялося раніше, температура гарячої води, яку подають українським споживачам, має становити не нижче 50 градусів і не вище, ніж 75 градусів Цельсія. Таку норму уряд закріпив у правилах надання послуги з постачання гарячої води, ухвалених на засіданні 11 грудня, передає пресслужба Кабміну. 

Відео Українці можуть отримувати знижки при сплаті комуналки, якщо температура води в крані нижча за 50 градусів

Добитись перерахунку вартості за холодну воду в кранах замість гарячої стане складніше. До травня 2020 року громадяни мають подбати не лише про стан труб в своїй квартирі, а й в будинку, де живуть. І підписати колективні угоди.  Про те, що громадяни можуть вимагати перерахувати вартість, якщо гаряча вода у крані нижча за 50 градусів, вчора заявили у Кабінеті міністрів. Як робитиметься перерахунок і що робити якщо гарячої води нема зараз - у сюжеті.

Українці можуть отримувати знижки при сплаті комуналки, якщо температура води в крані нижча за 50 градусів

Залиште свій коментар

Вибір редакції