Останні

Більше новин

Популярні

Більше новин

Коментують

Більше новин
Киянам на Новий рік готують "північне сяйво"

Киянам на Новий рік готують "північне сяйво"

Видовище доповнять унікальні гірлянди.

У Києві вже готуються до новорічних свят. Відтепер і до кінця січня у столиці перекриють частину вулиць у центрі міста, йдеться в сюжеті ТСН.19:30.

Рух обмежать від Софійської площі до Михайлівської – вздовж правої сторони Володимирського проїзду. На Софійській площі вже монтують святкові крамнички до зимових ярмарків, а також встановлюють новорічні конструкції та облаштовують зимове містечко із назвою "Країна північного сяйва".

Відео У центрі столиці обмежать рух через підготовку до новорічних свят

Від сьогодні і до кінця січня у столиці перекриють частину вулиць у центрі міста. Рух обмежать від Софійської площі до Михайлівської вздовж правої сторони Володимирського проїзду. На Софійській площі вже монтують святкові крамнички до зимових ярмарків, встановлюють новорічні конструкції та облаштовують зимове містечко.

У центрі столиці обмежать рух через підготовку до новорічних свят

Уже в перших числах грудня до Києва доставлять головну ялинку країни. Якою буде зелена красуня, організатори поки що тримають у секреті.

Тривають монтажні роботи і на Контрактовій площі. Цьогоріч усю вулицю Сагайдачного прикрасять світловими інсталяціями та іграшками в стилі української художниці Марії Примаченко. А у сквері на площі з’явиться  резиденція святого Миколая. Повністю завершити прикрашання планують до 15 грудня.

"Місячне сяйво – це дуже така цікава новорічна тема, буде багато оленів, буде багато прикрас, будуть цікаві світлові інсталяції, будуть бренд-зони у вигляді звірів, інших дивовижних тварин, яких художниця намалювала, і будуть стилістично зроблені прикраси", - пообіцяла менеджер проекту Єлізавета Крестьянкіна.

Фотогалерея У центрі Києва встановлять дві великі ялинки та облаштують біля них новорічні містечка (8 фото)

Залиште свій коментар

Вибір редакції