Останні

Більше новин

Популярні

Більше новин

Коментують

Більше новин
Киянам з двох районів міста не радять використовувати воду з крану найближчі дві доби

Через промивку труб вода буде непридатна для вживання.

Жителі Оболонського і Деснянського районів Києва матимуть у своїх кранах небезпечну воду через планове профілактичне промивання мереж. Водою не рекомендується митися і використовувати для приготування їжі.

Про це повідомляє пресслужба «Київводоканалу».

В Оболонському районі промивку проводитимуть в ніч з 20 на 21 серпня (з 23:00 до 6:00), а в Деснянському - в ніч з 21 на 22 серпня (з 23:40 до 5:50).

В Оболонському районі в зону робіт потраплять мережі на вулицях: Озерна, Героїв Дніпра, Богатирська, Тимошенко, Героїв Сталінграда, Прирічна, Північна, Зої Гайдай, Йорданська, Архипенко, Малиновського, Приозерна, Оболонський проспект, 22в.

У Деснянському районі це вулиці: Закревського (від вулиці Сабурова до Драйзера).

"Після завершення профілактичних заходів, перед застосуванням, воду з крана потрібно спустити. Якщо візуально вода прозора і не має стороннього запаху, користуватися нею цілком безпечно", - йдеться в повідомлені.

Промивання - це обов'язкова профілактика, необхідна для того, щоб вода, зокрема в резервуарах, не застоювалася і не погіршувалася її якість. Крім того, під час таких заходів труби очищаються від можливого осаду.

Відео Вода з нечистотами тече з кранів у Коцюбинському, що на Київщині

Про це жителі дізнались нещодавно, коли провели лабораторний аналіз. Запах нечистот з’явився ще взимку, та за останній час став просто нестерпним. Коцюбинці пішли до селищного управління ЖКГ. Чи захотіли комунальники випити тієї води, яку постачають людям, дивіться в сюжеті.  

Вода з нечистотами тече з кранів у Коцюбинському, що на Київщині

Залиште свій коментар

Вибір редакції