Перейти до змісту
Кияни нарізали 2,5 тонни олів'є для новорічних столів на передовій АТО

Кияни нарізали 2,5 тонни олів'є для новорічних столів на передовій АТО

Волонетри сподіваються, що турбота зігріє бійців, а наступного року вони із перемогою святкуватимуть уже вдома.

Небайдужі кияни об'єдналися, щоби влаштувати свято бійцям у "найгарячіших точках" на сході країни. Для військових у столиці ріжуть 2,5 тонни салату олів'є, йдеться в сюжеті ТСН.19:30.

Ентузіасти працюють позмінно, аби процес тривав майже без перерв. Хтось готує новорічний атрибут для воїнів уперше, а хтось уже має досвід минулого року, але всі вже об'єднані гарним настроєм, жартами і спільним розумінням потреба в добрій справі. Тим, хто сам на візочках, така праця у радість, адже це і гарне товариство, і можливість прислужитися там, куди вже не можеш через інвалідність потрапити зі зброєю. Чимало з волонтерів або самі воювали в АТО, або мають родичів-військових. "Це рідкісна можливість, коли ти можеш у такий спосіб сказати дякую людям, коли ти працюєш, щось робиш, дивишся телевізор чи сидиш у кафе, тому що хтось сидить у холодному окопі", - кажуть активісти.

Відео Тонни олів'є: небайдужі кияни об’єдналися аби влаштувати свято бійцям у зоні АТО

На передову салат вирішив особисто везти організатор спільноти "Лондонського майдану" Ігор. Він зізнається, що трохи хвилюється, та не може інакше. "Я можу щось зробити далеко від своєї країни, я можу внести якийсь маленький внесок для своєї країни, для наших хлопців і дівчат, які зараз там знаходяться. Завдяки цим хлопцям і дівчатам мільйони українців щасливо зможуть зустріти Новий рік і Різдво Христове", - каже він. Волонтери вже накришили 200 відер, а першу тонну салату відвезли на передову. Решту повезуть у п'ятницю. Крім олів'є, візьмуть також подарунки, йогурти, дитячі малюнки. Колишній воїн, а нині волонтер Юрій каже, що сам знає, як важливо на війні у свято відчути підтримку з тилу. "Зараз відбуваються історичні події. Ми не в стороні, ми можемо чимось допомогти", - переконує він.

Раніше повідомлялося, що порівняно з минулим роком продукти на салат олів'є, що є традиційною стравою на новорічно-різдвяних святкових столах українців, здешевшали на 5 грн. Торік велика порція салату на родину обходилася в 101 грн, а цього року – 96 грн.

Кореспондент ТСН Тетяна Фруктова

Залиште свій коментар

Останні

Більше новин

Популярні

Більше новин

Коментують

Більше новин