Останні

Більше новин

Популярні

Більше новин

Коментують

Більше новин
Київ готовий до недільного марафону та викликаних ним заторів

Допомагати водіям зорієнтуватися будуть волонтери.

Останні приготування до недільного марафону відбулися на Хрещатику. Він перекритий і для автомобілів, і для пішоходів, ідеться в сюжеті ТСН.19:30.

Уже завтра з 8:00 ранку непроїзними стануть 46 інших вулиць столиці. Зокрема, пішими будуть міст Патона у напрямку Правого берега, вулиця Велика Васильківська, ділянка проспекту Перемоги. Також перекриють чимало вулиць у центрі Києва та на Подолі. Шляхи будуть закритими не лише для авто і громадського транспорту, а й для велосипедів.

ВідеоНа Хрещатику тривають останні приготування до масштабного марафону

Хрещатик перекритий і для автомобілів, і для пішоходів. А вже завтра з 8:00 непроїзними стануть 46 інших вулиць столиці. Зокрема, пішими будуть міст Патона у напрямку Правого берега, вулиця Велика Васильківська, ділянка проспекту Перемоги. Також перекриють чимало вулиць у центрі Києва та на Подолі. 

На Хрещатику тривають останні приготування до масштабного марафону

Відкриватимуть їх поступово – після того, як бігуни долатимуть частину дистанції. Цьогоріч на марафоні очікують 11 тисяч душ і рекордні 5 тисяч людей візьмуть участь у забігах на дистанції 21 кілометр та 42 кілометри. Під час забігу біля перекритих вулиць шляхи об'їзду радитимуть понад три сотні волонтерів.

Як повідомлялося, всі вулиці, на котрих обмежується рух (крім Хрещатика), будуть відкриті до 16:00.

перекриття центру Києва через марафон,  Wizz Air Kyiv City Marathon, жовтень 2018
ТСН.ua

 

Залиште свій коментар

Вибір редакції