Останні

Більше новин

Популярні

Більше новин

Коментують

Більше новин
Київ отримав "у спадок" 70 аварійних мостів - Кличко

Деякі дороги не ремонтувалися до 40 років.

Понад 70 мостів та шляхопроводів у Києві перебували в аварійному стані, коли міським головою став Віталій Кличко.

Про це він сам заявив під час відкриття семінару зі стратегічного планування та оцінки ефективності управління дорожнім сектором.

"Сьогодні ми ремонтуємо дороги, які не бачили капремонту по 20, 30 а то і 40 років! У якому ж вони мають бути стані? Ми у спадок отримали і катастрофічну ситуацію зі станом мостів та шляхопроводів. Здійснили перевірку, під час якої виявили, що понад 70 об’єктів знаходяться у передаварійному стані", - сказав Кличко.

Міський голова розповів, що протягом останніх років було відремонтовано понад 500 кілометрів доріг, цього року планується завершити ще 300 кілометрів. Усього в Києві 1667 кілометрів автомобільних доріг. 

За словами Кличка, ремонт доріг, модернізація інфраструктури та громадського транспорту є стратегічним напрямом роботи міської влади. Він додав, що якісні дороги та ефективна логістика - це показник конфортності життя в місті та складник інвестиційної та туристичної привабливості. 

ВідеоМінімальна зарплата і гаряча вода: Віталій Кличко відповів на найболючіші запитання українців

Чому кияни так довго чекають на гарячу воду? Чи вчасно розпочнеться опалювальний сезон? Коли відбудеться реформа громадського транспорту в столиці? Запитань накопичилося чимало, тож ми вирішили не чекати і запросили мера Києві Віталія Кличка до студії Сніданку.

Мінімальна зарплата і гаряча вода: Віталій Кличко відповів на найболючіші запитання українців

Нагадаємо, наприкінці весни 2019 року між парком "Володимирська гірка" та Аркою дружби народів у Києві повинні відкрити пішохідно-велосипедний міст. 

Залиште свій коментар

Вибір редакції