Київ перейшов у "помаранчеву" зону: Кличко пояснив, як працюватимуть школи найближчим часом

Київ перейшов у "помаранчеву" зону: Кличко пояснив, як працюватимуть школи найближчим часом

Коронавірус виявили в 179 учнів Києва.

Посилення карантину в Києві і запровадження обмежень, які вводяться через потрапляння міста до "помаранчевої" зони , не вплинуть на навчання у школах. Вони будуть і надалі працювати у визначеному форматі і за розробленими заходами безпеки.

Про це заявив міський голова Києва Віталій Кличко на брифінгу 14 вересня.

Мер міста наголосив, що школи мають чіткі інструкції щодо реакції на випадок виявлення чи спалаху коронавірусу COVID-19. Тому станом на сьогодні заклади освіти будуть працювати у визначеному форматі, до прикладу запровадження дистанційного навчання в окремих класах.

"Школи поки що працюють у визначеному форматі і за розробленими регламентами. У випадку будь-яких змін усі батьки отримають оперативну інформацію від класних керівників своїх дітей", - сказав мер Києва.

Кличко також повідомив, що через виявлений коронавірус в учнів на дистанційне навчання відправили 133 класи у 56 школах міста. Загалом на COVID-19 захворіли 179 школярів і 97 педагогів.

Нагадаємо, під час брифінгу Віталій Кличко також повідомив, що громадський транспорт Києва теж працюватиме за звичним графіком. Водночас він закликав користуватися ним лише у разі необхідності.

Відео Вимушена домашня освіта: чому навчання через Інтернет доступне не всім українським школярам

Позаду тільки 2 тижні навчання, а на "дистанційку" перевели вже десятки шкіл та сотні класів по всій країні. Діти знову змушені вчитися з дому, але почути вчителя пощастить не всім. Бо 17 тисяч населених пунктів банально не мають якісного провідного Інтернету. Біда і з обіцяною всеукраїнською платформою для дистанційної освіти, її досі не створили. Чому Інтернет досі не став доступним для всіх та як діти вимушено отримують освіту вдома – у сюжеті.

Вимушена домашня освіта: чому навчання через Інтернет доступне не всім українським школярам

Залиште свій коментар

Останні

Більше новин

Популярні

Більше новин

Коментують

Більше новин

Новини партнерів