Київ пристосований для людей на візках лише на 7%

У проекті бюджету на 2016 рік грошей на реконструкцію - не передбачено.

Столиця все ще не пристосована для пересування людей з особливими потребами. Для таких людей Київ комфортний лише на 7 %, а в проекті бюджету на 2016 рік грошей на реконструкцію - не передбачено. Про це заявляють громадські активісти, які опікуються проблемами інвалідів, йдеться в сюжеті ТСН. 19.30.

Уляна, яка на візку вже 10 років, на власному прикладі показала журналістам непристосованість міста до її потреб. Зокрема, вона звернула увагу на занадто високий градус пандусів та відсутність поручнів.

Для людей з обмеженими можливостями, яких у Києві близько 150 тисяч, столиця практично не пристосована. Навіть якщо візуально все є - і пандус, і поруччя - то здебільшого зроблено це так, що заїхати все одно неможливо. До того ж активісти довідались: у проекті бюджету міста на наступний рік грошей на нові пандуси немає.

Столиця все ще не пристосована для пересування людей з інвалідністю

Для людей з обмеженими можливостями, Київ комфортний лише на 7%. А в  проекті бюджету на 2016 рік гроші на реконструкцію не передбачені. Про це заявляють громадські активісти , які опікуються проблемами інвалідів.

 

Залиште свій коментар

Аватар
Залиште свій коментар

Коментарі до посту

Останні Перші Популярні Разом коментарів: