Останні

Більше новин

Популярні

Більше новин

Коментують

Більше новин
Київ прийняв видовищний фестиваль вогню

Найбільший у Східній Європі захід наступного року святкуватиме ювілей.

На Співочому полі столиці розпочався Київський фестиваль вогню. Понад 300 учасників зі всього світу з'їхалися, щоб продемонструвати майстерне володіння полум'ям, ідеться в сюжеті ТСН.19:30.

Попри дощ та прохолодну погоду Русанівській канал по обидва береги вщерть заповнений глядачами. Подивитись на вогняне шоу прийшли сотні киян.

Це єдиний і найбільший у східній Європі фестиваль вогню – розповідає одна з його організаторів Олена Пілимська. Вже дев'ять років поспіль він збирає десятки тисяч глядачів зі всієї країни. Коли створювали файєр-фест, навіть не гадали, що він стане таким популярним.

"Ніхто не знав, що він виллється в таке велике масштабне дійство, котре збирає 20 тисяч глядачів і великий інтерес у публіки, в тому числі з інших країн", - розповідає Пілимська.

Відео На Співочому полі розпочинається Київський фестиваль вогню

Росіянин Костянтин приїхав на фестиваль зі Смоленська. Мистецтво володіння вогнем опановує вже сім років. Зізнається – перед виступом трохи хвилюється. Він виступає із жердинами, ґноти яких на кінцях просочені гасом – найбезпечнішим з усіх видів пального. Про своє заняття каже – воно не набагато небезпечніше, ніж катання на сноуборді.

Своїм виступом росіянин залишився задоволеним. Каже, що даремно хвилювався: українська публіка – найтепліша з усіх.

"Дуже круто, мені дуже сподобалося. Фестиваль дуже класний. Для мене це рівень. Я завжди хотів на цей фестиваль потрапити", - зізнався учасник фесту.

Подивитись вогняне шоу кияни приходили цілими сім'ями. Не налякав навіть дощ. Найбільше виступи артистів оцінили найменші глядачі.

Тим часом в Австралії відбувається щорічний фестиваль світлаНеймовірні світлові композиції та 3D-шоу показуватимуть одразу у кількох частинах міста. Окрім них, на гостей фестивалю чекатимуть майже дві сотні музичних виступів та різноманітні форуми і дискусії.

Кореспондент ТСН Іван Воробйов

Залиште свій коментар

Вибір редакції