Останні

Більше новин

Популярні

Більше новин

Коментують

Більше новин
Київ рятуватимуть від "васильківського смогу" миттям вулиць і контролем трафіку

Комунальникам радять поливати асфальт водою, а ДАІ – не пускати до міста вантажівки.

У Києві санепідемстанція активно досліджує повітря на вміст шкідливих речовин через пожежу на нафтобазі. Проби взяті в найближчих до пожежі Голосіївському, Солом'янському та Святошинському районах столиці, йдеться в сюжеті ТСН.19:30.

Вміст окремих шкідливих речовин у повітрі столиці у 4-5 разів вищий за норму. Проте як запевняють санепідеміологи, небезпеки для людей поки що нема.

Щоб зменшити концентрацію, санстанція рекомендувала владі Києва двічі на день уранці та ввечері поливати вулиці. Це почнуть робити вже у найближчі години.

"Ми будемо рекомендувати Державтоінспекції зменшити навантаження автотранспорту, особливо вантажного в денний час на дорогах міста", - розповів головний державний санітарний лікар Києва Олег Рубан.

Сама ж димова хмара з нафтобази пішла у бік міст Фастів та Біла Церква.

Мешканцям Василькова, особливо вагітним жінкам, маленьким дітям і людям з хронічними захворюваннями радять виїхати з міста хоча б на 2-3 дні. Та сама порада адресована всім, хто живе у радіусі 10 км від епіцентру пожежі.

Сажа, яка опускатиметься з повітря, небезпечна для здоров'я, попереджають фахівці. Якщо виїхати неможливо, вони радять якнайменше бути на вулиці, не відчиняти вікон.

Як уже повідомлялося, у Києві небезпечні речовини у повітрі перевищують гранично допустимі концентрації.

ВідеоУ Києві санепідемстанція активно досліджує повітря на вміст шкідливих речовин

Залиште свій коментар

Вибір редакції