Останні

Більше новин

Популярні

Більше новин

Коментують

Більше новин
Київ за добу завалило 40 млн тонн снігу

За прогнозами, снігопад триватиме ще мінімум добу.

За даними гідрометеорологів, тільки за добу на столицю України випало більше 40 мільйонів тонн снігу - півтораметровий шар, і за прогнозами, снігопад триватиме ще мінімум добу.

Підрозділи Київської міської державної адміністрації та комунальні служби працюють у режимі надзвичайної ситуації.

Як повідомив голова Київської міської державної адміністрації Олександр Попов, постійно задіяно 755 одиниць комунальної снігоприбиральної техніки, 21 машина будівельних підприємств Києва.

Фури прибирають з доріг 15 БТРів. Другу добу поспіль Київ очищають від снігу 7 тисяч працівників комунальних служб і близько 2 тисяч військовослужбовців.

"У першу чергу поставлено завдання розчистити підходи до метро, прибудинкові території та магістралі. Всі основні транспортні артерії міста вже очищені в тих місцях, де могла проїхати снігоприбиральна техніка.

Зараз ведуться роботи на інших вулицях міста. Однак щоб звільнити їх від снігу повністю, знадобиться час. Адже у нас 1613 кілометрів доріг. Їх протяжність майже на 300 км більше, ніж найкоротша дорога від Києва до Берліна ", - зазначив Олександр Попов. З

а словами голови КМДА, столична влада тримає на контролі роботу з ліквідації наслідків негоди. Працюють міський та районні штаби з надзвичайних ситуацій. Місто патрулюють соціальні служби. У разі виникнення проблем міська влада рекомендують дзвонити в міській Контактний центр за телефоном 15-51 або залишати повідомлення на сайті 1551.gov.ua.

"Я глибоко вдячний нашим двірникам і працівникам дорожніх служб. Вдячний усім, хто без сну і відпочинку наводить порядок в наших дворах і на дорогах, щоб відновити нормальну життєдіяльність міста ", - сказав Олександр Попов у своєму зверненні.

Залиште свій коментар

Вибір редакції