Останні

Більше новин

Популярні

Більше новин

Коментують

Більше новин
Автодорівці розповіли про стан пішохідного мосту на Труханів, який частково обвалився

На мосту проводять додаткові обстеження.

У  "Київавтодорі" запевняють, що міст, який веде до Труханового острову, безпечний для пішоходів і перебуває під наглядом фахівців.

Про це повідомили у КМДА.

У відомстві розповіли, що наразі на мосту фахівці проводять додаткові обстеження. Перевірка виявила, що "відбулося падіння залізобетонних конструкцій на опорі № 3 (прогін 2-3, не судноплавний)". У "Київавтодорі" планують відновити пошкоджену частину мосту.

Нагадаємо, 2 серпня в Києві обвалилася частина мосту, що сполучає правий берег і Труханів острів.

Як повідомлялося раніше, 25 травня міський голова Києва Віталій Кличко урочисто відкрив новий пішохідно-велосипедний міст у столиці. Відкриття присвятили святкуванню Дня Києва. Вже наступного дня стало відомо, що на оглядовому майданчику нового пішохідно-велосипедного моста тріснуло скло.

Згодом з'ясувалося, що пошкоджене лише верхнє, захисне, покриття, а гартоване основне скло не постраждало. Міська влада пообіцяла усунути пошкодження за добу. 27 травня третє скло замінили. Поліція відкривала кримінальне провадження через пошкодження мосту.

11 липня, кияни зафіксували тріщину на пішохідному мості – пошкодження побачили на так званій "материковій" частині мосту, яка прилягає до ґрунту. Також містяни помітили, що ослабли сталеві канати, що є складовою частиною бортів мосту.

Відео Знову тріщить: на опорі "мосту Кличка" зафіксували нову розколину

Конструкція, яку в народі називають "мостом Кличка", знову в центрі уваги. Сьогодні кияни зафіксували нову розколину. Цього разу - в основі опори. Раніше тріщали скляні вставки мосту - їх продемонстрував Віталій Кличко під час відкриття на День Києва.  

Знову тріщить: на опорі "мосту Кличка" зафіксували нову розколину

Залиште свій коментар

Вибір редакції