Останні

Більше новин

Популярні

Більше новин

Коментують

Більше новин
"Київпастранс" готує суттєве підвищення цін на проїзд

За столичний транспорт пасажирам доведеться сплачувати десь удвічі більше.

Комунальне підприємство "Київпастранс" підрахувало вартість пасажирських перевезень у місті. За підсумками таких розрахунків можуть зрости ціни на проїзд, повідомляє РБК-Україна.

Розрахунки собівартості і планово-розрахункового тарифу на 2013 р. "Київпастранс" подав до департаменту економіки та інвестиції Київської міської державної адміністрації.

Документи можуть призвести до перегляду встановленого тарифу на послуги міського електричного транспорту – трамваїв, тролейбусів і автобусів.

У компанії вважають, що економічно обгрунтованим тарифом на перевезення однієї людини в трамваї і тролейбусі є є сума від 2,50 грн, а в автобусі - 3,20 грн.

У той же час, за підрахунками фахівців "Київпастрансу", розрахункова вартість перевезення одного пасажира міським транспортом становить 2,81 грн, у тому числі в трамваї - 2,51 грн, у тролейбусі - 2,76 грн і в автобусі - 3,20 грн.

Фактична собівартість перевезення одного пасажира столичним міським транспортом в 2012 р. склала 2,16 грн, зокрема в трамваї - 1,94 грн, у тролейбусі - 2,00 грн і в автобусі - 2,65 грн.

На сьогоднішній день перевезення наземним транспортом у столиці здійснюється за тарифами КМДА від 28 січня 2009 р, а саме 1,50 грн за одну поїздку.

Залиште свій коментар

=

Вибір редакції