Останні

Більше новин

Популярні

Більше новин

Коментують

Більше новин
У київському транспорті "зайців" разом із контролерами шукатиме поліція

Маршрути та час перевірок кожного разу змінюватимуть.

У комунальному підприємстві "Київпастранс" посилюють боротьбу з пасажирами, які їздять у транспорті без квитків.

На сайті КМДА з'явилось повідомлення про проведення регулярних спільних рейдів співробітників Служби організації збору та обліку виручки та Національної поліції. 

"Наша мета – виховання культури у пасажирів, взаємна повага тих, хто перевозить і тих, кого перевозять. Зробити це непросто, і перевірки сприяють загальній дисципліні", – переконаний заступник голови КМДА Дмитро Давтян.

За його словами, маршрути та час перевірок проїзних документів у пасажирів наземного транспорту, кожного разу змінюватимуть. Таким чином, у міській раді зрозуміють реальну картину із пільговиками та системними порушниками.

Спільні рейди зменшать кількість "зайців" та захистять працівників підприємства від прикрих випадків, коли пасажири вдаються до агресивних дій, щоб не платити за проїзд, переконаний  генеральний директор КП "Київпастранс" Дмитро Левченко.

Нагадаємо, влітку в Києві має здорожчати проїзд у громадському транспорті. Наймовірніше, до кінця літа слідом за цим підвищать вартість послуг і приватні перевізники. 

Раніше антимонопольний комітет України не буде розслідувати заплановане підвищення цін на проїзд у київському громадському транспорті, оскільки це не входить до їхніх повноважень.

ВідеоВартість проїзду у громадському траспорті Києва зросте до 8 гривень

З 14 липня проїзд у метро, а також автобусах, тролейбусах і трамваях подорожчає до 8 гривень. МВС хоче запровадити обов'язкову відеофіксацію складання практичного іспиту на водійські права. Укрпошта випустила марку на честь фіналу Ліги чемпіонів, що відбудеться у Києві 26 травня. Більше про економічні новини та курс валют - в нашому огляді.

Вартість проїзду у громадському траспорті Києва зросте до 8 гривень

Залиште свій коментар

Вибір редакції