Останні

Більше новин

Популярні

Більше новин

Коментують

Більше новин
Київрада прийняла до розгляду петицію проти появи проспекту Шухевича

Документ оформлений як прохання не перейменувати проспект генерала Ватутіна.

Київська міська рада прийняла до розгляду електронну петицію "Українці проти перейменування проспекту Ватутіна в Києві". Ця ініціатива набрала встановлену кількість голосів, повідомляє прес-служба місцевого органу влади.

Станом на момент ухвалення рішення петиція отримала понад 10,1 тисяч електронних підписів при необхідних 10 тисячах. "Заступник міського голови – секретар Київради Володимир Прокопів уже доручив постійній комісії КМР з питань культури, туризму та інформаційної політики, постійній комісії КМР з питань місцевого самоврядування, регіональних та міжнародних зв'язків, а також виконавчому органу Київради (КМДА) розглянути електронну петицію в установленому порядку", - ідеться в офіційному повідомленні з цього приводу.

Як повідомлялося, 1 червня Київрада перейменувала проспект генерала Ватутіна в проспект Романа Шухевича. Але автор петиції Олена Бережна наголошує на необхідності повернути попередню назву.

У липні окружний адміністративний суд переніс розгляд позову до Київради двох громадських організацій щодо перейменування проспекту Ватутіна на Шухевича на серпень.

Відео Проспекти імені Степана Бандери та Романа Шухевича можуть з'явитися у столиці

Залиште свій коментар

Вибір редакції