Київська патрульна поліцейська могла померти від туберкульозу

Така версія не є офіційною, але озвучується людьми, котрі знали Кольцову.

У столиці в останню путь провели одну з найгарніших та найвідоміших інспекторів патрульної поліції Орину Кольцову. Дівчина вирізнялася яскравою зовнішністю, незвичним татуюванням та пірсингом, захоплювалася вуличними перегонами і брала активну участь в житті Майдану, йдеться в сюжеті ТСН.19:30.

Орина померла у лікарні від хвороби, подейкують – від тяжкої форми туберкульозу. Ним дівчина могла заразитися під час одного з останніх патрулювань кілька місяців тому. На лікарняний жінка пішла ще у квітні, а два дні тому – померла. Вона не була заміжньою, проте без мами залишилась 14-річна донька.

ВідеоПохоронили найвідомішу поліцейську Києва, яка могла загинути через плювок злочинця

"При затриманні порушника людина, яку затримували, на емоціях зробила плювок в сторону патрульної. І ця біологічна речовина потрапила на обличчя. І через те, можливо, це вже питання до лікарів, почалася розвиватися хвороба", - припускає командир п'ятої роти першого батальйону патрульної поліції Києва Олексій Оленін.

"Вона ідейна дуже була людина, як і всі, хто тоді був на Майдані. І після Майдану, ви бачите, вона пішла працювати в поліцію, тому що вірила в зміни на краще і намагалася реалізувати себе задля нашого українського народу, щоб допомогти нашій державі стати європейською державою, і насамперед, щоб допомогти очистити правоохоронні органи", - розповів її товариш Сергій Коба.

Залиште свій коментар

Аватар
Залиште свій коментар

Коментарі до посту

Останні Перші Популярні Разом коментарів: