Останні

Більше новин

Популярні

Більше новин

Коментують

Більше новин
Київська влада встановить сигналізації у багатоповерхівках

Таким чином боротимуться з крадіжками лічильників та ліфтового обладнання.

КМДА виділить 34 млн грн на сигналізації, які встановлять на підвалах та горищах київських багатоповерхівок. За ці гроші у кожному будинку встановлять спеціальний пульт - у разі проникнення правоохоронці будуть на місці за три хвилини, повідомляє ТСН.16:45.

Перший пілотний під'їзд із сигналізацією сьогодні показали журналістам, презентував проект заступник голови Київської адміністрації. У столичній адміністрації кажуть, що лічильники часто крадуть під виглядом комунальників.

На чорному ринку за цінні метали з великих лічильників дають по 400 грн, тож крадіїв вистачає. Датчик сигналізації спрацьовує на рух – якщо людина потрапила без ключа магнітного, то одразу приходить сигнал тривоги на пульт.

З ліфтового обладнання найчастіше злодії крадуть шматки контактів та метал у котушці. Його можна продати за кілька сотень гривень.

Встановлення сигналізації на будинок коштує 3-4 тисячі гривень, в масштабах Києва на сигналізацію знадобиться 34 мільйони гривень. Плюс ще майже два мільйони на рік коштуватиме робота служби охорони. Зате ліфти працюватимуть, переконують чиновники.

Кореспондент ТСН Олександра Мітіна

ВідеоЧиновники вирішили боротися із крадіжками лічильників та ліфтового обладнання у багатоповерхівках

Залиште свій коментар

Вибір редакції