Останні

Більше новин

Популярні

Більше новин

Коментують

Більше новин
Київські поліцейські відправили на штрафмайданчик авто норовливого майора міліції

Київські поліцейські відправили на штрафмайданчик авто норовливого майора міліції

Чоловік припаркувався на пішохідному переході.

У ніч на суботу, 14 листопада, поліцейський патруль відправив на штрафмайданчик авто майора міліції. Подія сталася у Києві на розі Межигірської та Ярославської.

Як повідомили поліцейські ТСН, вони слідували по маршруту і побачили авто, яке припаркувалося на пішохідному переході. Побачивши поліцію, чоловік здав назад з переходу, вийшов з машини та почав запевняти, що авто не його, а він просто пішохід і проходив повз це місце.

"Даний автомобіль, яким кермував працівник органів внутрішніх справ, майор міліції Безушко. – перший заступник начальника слідчого відділу. Він відмовляється від того, що керував цим автомобілем. Ми проїжджали повз цей автомобіль і побачили, що людина дивно поводиться. Він припаркувався на пішоходному переході", - пояснив поліцейський.

Під час оформлення протоколу про правопорушення Андрій Безушко намагався втекти з місця події, викликав допомогу у вигляді трьох чоловіків, які по черзі намагались домовитись з поліцейськими. Питав, хто його "замовив", погрожував дзвінками впливових людей та апелював до професійної солідарності.

Крім того, затриманий водій відмовився здавати тест на вміст алкоголю в крові. Як кажуть свідки подій, порушник говорив "я не вмію такого робити".

Хоча Безушко до останнього говорив, що авто не його, однак протокол поліцейських підписав. У декларації майора, яку можна знайти в Мережі, вказане саме такий Вольво, який зацікавив поліцію.

Після більше трьох годин сперечань, авто поїхало на штрафмайданчик, а майор – отримав на руки копію протоколу.

Відео Поліція відправила авто міліціонера на штрафмайданчик

Залиште свій коментар

Вибір редакції