Останні

Більше новин

Популярні

Більше новин

Коментують

Більше новин
Київські "рятувальники Малібу" отримали сертифікати Червоного Хреста

Лайфгарди ведуть перемовини х ДСНС, аби їхнє хобі перетворилося на професію.

Столичні лайфгарди, рятувальники на воді, що вже два роки працюють на київських пляжах, отримали спеціальні сертифікати Червоного Хреста - такі самі мають рятувальники на пляжах Майямі та Австралії. Про це йдеться у сюжеті ТСН.19.30.

ВідеоУкраїнські "Рятувальники Малібу": київські лайфгарди отримали сертифікати Червоного Хреста

В українському державному класифікаторі професій професії лайфгарда не існує. Українська молодь часто працюють за цим напрямом під час канікул. Сьогодні ж рятувальники на воді, що вже два роки відпрацювали на київських пляжах, отримали спеціальні сертифікати Червоного Хреста, такі самі мають рятувальники на пляжах Майямі та Австралії.

Українські "Рятувальники Малібу": київські лайфгарди отримали сертифікати Червоного Хреста

Артему – 20. Він – студент, майбутній фінансист. У вільний від навчання час рятує людей. Все літо хлопець працював у пляжному патрулі. Підрозділ рятувальників він знайшов у інтернеті. Склав нормативи, пройшов навчання та став до роботи на столичному пляжі разом з Володею. Володимир – теж студент, за два роки отримає диплом економіста. Влітку працює рятувальником, взимку – тренує дітей у одному зі столичних басейнів.

Ці двоє і ще десяток їхніх колег-волонтерів отримують пластикові сертифікати Червоного Хреста. Здебільшого це студенти, які рятують людей під час канікул. За свою роботу вони отримують близько 40 гривень за годину. Платять їм спонсори.

Нині пляжний патруль веде перемови з ДСНС, аби хобі цих хлопців перетворилося на  професію.  

Кореспондент ТСН Неллі Ковальська

Залиште свій коментар

Вибір редакції