Останні

Більше новин

Популярні

Більше новин

Коментують

Більше новин
Київські школярки-утікачки ночували на вокзалі і заробляли гроші, працюючи на городах у селян

Дівчата приголомшили зізнанням, що кінцевою точкою мандрівки мало стати село Яблунів на Івано-Франківщині.

Двох київських школярок, які втекли з дому 10 квітня, допомогла знайти глядачка ТСН. Вчора вона дивилася сюжет, а вже сьогодні помітила дівчат на трасі, йдеться у сюжеті ТСН.19:30.

Жінка запропонувала підвезти дівчат, проте ті відмовилися. Тож вона зателефонувала до поліції та простежила за дівчатками, очікуючи правоохоронців.

ВідеоГлядачка ТСН допомогла знайти зниклих на Київщині дівчат

Двох дівчат, які вирушили у самостійну мандрівку Україною, не попередивши батьків, знайшли. Дівчата зізнались, що за ці дві доби здолали пішки десятки кілометрів. Йшли лісом, невеликими селами, аби їх ніхто не бачив, іноді сідали у попутки, на їжу заробляли.

Глядачка ТСН допомогла знайти зниклих на Київщині дівчат

Одна з дівчат – Діана – під час подорожі встигла вкоротити собі волосся. Сказала, що давно мріяла про коротку стрижку. А перукарем їй у лісі стала подружка.

Одну ніч, розповіли дівчата, вони ночували на Бориспільському вокзалі. А гроші заробляли дорогою, просилися до селян на роботу на городі тощо.

Також дівчата приголомшили зізнанням, що кінцевою точкою мандрівки мало стати село Яблунів на Івано-Франківщині. Вони кажуть, що воліли обійти усю країну.

Кореспондент Антон Страшко

Залиште свій коментар

Вибір редакції