Останні

Більше новин

Популярні

Більше новин

Коментують

Більше новин
Київський "Плюшкін" застряг у власній квартирі через гори сміття та мотлоху

До квартири рятувальники не могли потрапити навіть через балкон.

Днями київські рятувальники визволяли 75-річного чоловіка з-під завалів у власній квартирі. За 10 років науковець перетворив помешкання в центрі Києва на суцільний хаос. Квартира від підлоги до стелі завалена сміттям та різними пакунками.

Потрапити в квартиру рятувальники змогли не відразу. Спочатку думали залізти через балкон, але він виявився теж заблокованим.

Сам господар зі своєї двокімнатної квартири виходив щодня. Цього разу - застряг.

Рятувальникам знадобилося близько години щоби дістати скнару. Опинившись на волі, замість вдячності -  ображається за вибиті двері.

"Злодії, шахраї, пройдисвіти, як я все буду ставити", - бурчить дід.

Після рятувальної операції,  квартира має ось такий вигляд: за вибитими дверима - від підлоги й до стелі – купа пакунків. Зараз власника у квартирі немає, він просто більше не може сюди потрапити.

Як залазив у цей гармидер господар, намагається показати пані Лариса.

"Він залазив боком, тобто ось так прогинався, спочатку голова, нога і закривав акуратно двері", - розповідає жінка.

Уся процедура в чоловіка тривала хвилин 15-20. Квартиру давно відімкнули від усіх комунікацій. Усе що не вдавалося йому затягти в помешкання, залишав у під'їзді.  

Сусіди кажуть, у нього є ще дача. Підозрюють, зараз він там і ховається. 

Від такого сусідства мешканці будинку вже втомилися. Постійний сморід та антисанітарія. Кажуть - живуть із ризиком для життя.

Навіщо все це збирає  - не збагне ніхто. Чоловік - науковець. І розумових відхилень у нього ніхто не помічав. Мешканці кажуть, учора сюди приходили родичі, намагалися вивезти весь цей мотлох. Але господар вчасно навідався і свої нажитки відстояв.

ВідеоРятувальники насилу визволили чоловіка з-під мотлоху в квартирі

Залиште свій коментар

Вибір редакції