Київську поліцію "озброюють" мобільними сканерами "пальчиків"

Новація покликана спростити слідчі дії правоохоронців.

Відтепер ловити злочинців столичні поліцейські будуть в рази швидше. Адже в тестовому режимі запрацювала єдина на весь Київ електронна криміналістична реєстрація, йдеться в сюжеті ТСН.19:30.

Суть новації в тому, що фарбу та валик замінили на сканер. Комп'ютеризований процес дозволяє отримати більш чітку та якісну дактилоскопію.

Подібні системи використовують в криміналістичних центрах України. Проте до райвідділів поліції сучасні технології доходять лише зараз.

Програмне забезпечення – українське, обладнання – імпортне. Вартість одного робочого місяця близько $ 4 тисяч.

Якщо тестування пройде вдало, то нові сканери отримають всі столичні райвідділи поліції. В майбутньому мобільні сканери будуть і в патрульних поліцейських.

"Система призначена для оперативної експертизи. Зараз, щоб отримати відповідь експерта, потрібен досить тривалий час. Від доби до тижня. А тут можна протягом трьох годин", - розповів аналітик центру біометричних технологій Тарас Грищенко.

Раніше повідомлялося, що українців зобов'яжуть здавати відбитки пальців заради Шенгенської візи.

В тестовому режимі запрацювала електронна криміналістична реєстрація

Фарбу та валик замінили на сканер. Комп’ютеризований процес  дозволяє отримати більш чітку та якісну дактилоскопію. Подібні системи використовують в криміналістичних центрах України. Проте до райвідділів поліції сучасні технології доходять лише зараз. Якщо тестування пройде вдало, нові сканери отримають всі столичні райвідділи поліції. В майбутньому мобільні сканери будуть і  в патрульних поліцейських.

Залиште свій коментар

Аватар
Залиште свій коментар

Коментарі до посту

Останні Перші Популярні Разом коментарів: