Останні

Більше новин

Популярні

Більше новин

Коментують

Більше новин
"Київзеленбуд" похвалився першими в році тюльпанами

Весняні квіти скоро можна буде придбати на подарунки.

У київських оранжереях зеленбуду розквітло понад 70 тисяч тюльпанів. Частину їх зріжуть і продадуть, як букети, а іншу частину висадять на столичні клумби, коли потепліє, йдеться в сюжеті ТСН.19:30.

Перші пагони тюльпанів у "Київзеленбуді" з’являються на Новий рік, і тоді працівники оранжереї регулюють температуру таким чином, аби квіти розпустилися саме на початку весни. "Тут 16 градусів, якщо дамо більше, то вони перецвітуть швидко, а так вони довше зберігаються", - пояснюють фахівці. Жінки, які доглядають за квітами, зізнаються, що надзвичайно люблять отримувати в подарунок саме такі квіти, тож їм їх абсолютно не шкода. "Вони вирощуються, щоби їх зрізали", - кажуть вони.

Щоб новонароджена цибулина почала квітнути потрібно, щоб пройшло 2-3 роки. Усі тюльпани, які зараз ростуть в оранжереї, прикрасять клумби Києва. Місцева влада обіцяє, що цьогоріч у місті буде висаджено понад 13 мільйонів квітів.

Кореспондент ТСН Ірина Маркевич

ВідеоПосеред кучугур снігу: у Києві в оранжереях розквітло більше 70 тисяч тюльпанів

Частину зріжуть і продадуть, як букети, частину висадять на столичній клумбі, як потепліє. Цьогоріч "Київзеленбуд" готується масштабно заквітчати місто. Обіцяють висадити понад 13 мільйонів квітів.

Посеред кучугур снігу: у Києві в оранжереях розквітло більше 70 тисяч тюльпанів

Залиште свій коментар

Вибір редакції