Останні

Більше новин

Популярні

Більше новин

Коментують

Більше новин

Висота найвищого струменя води сягатиме 35 метрів.

Мер Києва Віталій Кличко увечері 4 травня відкрив після реконструкції фонтанний комплекс Малі та Великі чаші на Майдані Незалежності.

Фонтан не працював три роки після того, як був пошкоджений під час Революції Гідності. Під час реконструкції він фактично був зроблений заново: замінили насосне обладнання, проклали нові мережі, замінили гранітні елементи, огороджуючі конструкції, встановили автоматику. Фонтан буде оснащений і 10-ма камерами відеоспостереження.

Під час реконструкції встановлено 75 насосних агрегатів, 18 акустичних систем, понад 600 світодіодних світильників. Висота найвищого струменя води "Великого" фонтану сягатиме 35 метрів, в центрі "Малих" фонтанів – 15 метрів.

Більшість встановленого при реконструкції обладнання – українського виробництва. Але насоси та деяке обладнання – з Німеччини та Данії.

У фонтані гратиме в основному класична музика та композиції, які обрали кияни під час голосування, що тривало в квітні. Він працюватиме щодня, крім понеділка (санітарний день). Світло-музичне шоу відбуватиметься з 21.00 до 23.00.

ВідеоУ столиці запустили музичні фонтани

Залиште свій коментар

Вибір редакції